Kwalifikacje
Licencja Syndyka
Licencja Syndyka
Świadectwo ukończenia kursu
Świadectwo ukończenia kursu
Dyplom
Certyfikat

O nas

Szanowni Państwo

Biuro syndyków stworzone zostało przez dwoje szczecińskich syndyków licencjonowanych – Marię Głuszczak-Sondej i Andrzeja Sondej. Od wielu lat specjalizujemy się w szeroko pojętych kwestiach postępowań upadłościowych dotyczących nie tylko prawa upadłościowego ale również rachunkowego i podatkowego. Każde z nas uczestniczyło w   kilkunastu postępowaniach upadłościowych jako nadzorca sądowy, syndyk czy też tymczasowy nadzorca sądowy lub zarządca przymusowy.

Nie bez znaczenia jest nasze doświadczenie zawodowe. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, księgowości, podatków, archiwistyki, prowadzenia kancelarii tajnej, zarządzania nieruchomościami, sprzedaży i obrotu nieruchomościami, ustalania możliwości płatniczych dłużników czy poszukiwania majątku dłużników w kraju i za granicą.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i ma służyć pomocą wszystkim osobom, które w swoim życiu zetknęły się z problematyką postępowań upadłościowych. Znajdą tutaj Państwo  informacje o prowadzonych - z naszym udziałem - postępowaniach upadłościowych, w tym ogłoszenia o zbywanych składnikach mas upadłości oraz przydatne wzory dokumentów m.in. zgłoszenie wierzytelności.

Maria Głuszczak-Sondej i Andrzej Sondej

 

Zmieniony (Poniedziałek, 03 Październik 2011 12:49)